KAMUOYUNA DUYURUMUZDUR

Şirketimizin ticari bilgileri kopyalanmak suretiyle İnd Portföy ve Fon Yönetimi A.Ş. isimli şirket ve sahte bilgilerin yer aldığı https://indfonyonetimi.com adresli internet sayfası oluşturulduğu tespit edilmiştir.

İnd Portföy ve Fon Yönetimi A.Ş.’nin usulsüz faaliyetlerinden dolayı firmamızın ilgili şirket ile bir alakası ya da yaşanan mağduriyetlerden kaynaklı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 

Konuya dair sosyal mecralarda yorum yaparken titiz bir inceleme yaparak yorum yapılmasını ve firmamızın ticari itibarına zarar verebilecek haksız ve dayanaksız yorumlardan kaçınılmasını rica ederiz.

Firmamızın bilgilerini kayıt dışı faaliyetlerinde kullanan şahıslar ve/veya kuruluşlar hakkında idari ve adli mercilere bildirimlerimiz ve takibimiz devam etmektedir.

Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur. 

INVESTRADE PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş.

Dr. Hakan BEROOĞLU              Dr. Amer ALSHAVA

Yönetim Kurulu Üyesi               Yönetim Kurulu Başkan Vekili

Investrade Portföy Yönetimi A.Ş.

SOSYAL MEDYA


Gelişmelerden haberdar olmak için bültenimize üye olun

Bu sitede yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.