Hisse Senedi Fonu

Fon toplam değerinin en az %80’i devamlı olarak BIST’te işlem gören hisse senetlerinden oluşur. Aktif olarak yönetilen bu fon, büyüme ve sermaye kazancı sunma potansiyeli olan hisse senetlerine yatırım yaparak, hisse senedi piyasası ortalama getirilerinin üzerinde getiri sunmayı hedeflemektedir. Yatırım yapılacak sermaye piyasası araçlarının seçiminde, risk/getiri değerlendirmeleri sonucunda belirlenenler ve nakde dönüşümü kolay olanlar tercih edilir.

Investrade Türkiye,  SPK'dan "Geniş kapsamlı Portföy Yöneticiliği Faaliyet İznini" temin etmiş bulunmaktadır. Şirket gelecek 3 yıl içinde ağırlıklı olarak İslami prensiplere uygun hisse senetlerinden oluşacak hisse fonlarını kurup Ortadoğu ve Türkiye’deki yatırımcılara sunmayı planlamaktadır. 

Investrade Portföy Yönetimi A.Ş.

SOSYAL MEDYA


Gelişmelerden haberdar olmak için bültenimize üye olun

Bu sitede yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.