INVESTRADE PORTFÖY YÖNETİM A.Ş

Ortaklık Yapısı


Investrade Portföy Yönetimi A.Ş., 1.000.000 TL sermaye ile kurulmuştur ve sonrasında sermayesi 16.130.000 TL'ye artırılmıştır. Körfez İşbirliği Konseyi ülkelerinde (Kuveyt, Yemen, Suudi Arabistan, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri ve Katar) önde gelen işadamlarından biri olan Sheikh Hameed AL-AHMAR, şirketin en büyük hissedarıdır.

Sheikh HAMID ABDULLAH HUSSEIN AL-AHMAR sermayenin %39,89'una sahiptir. Şirketimizin diğer ortakları %15,50 pay ile ABDULLATIF MOHAMED ABDULLA MOHD. NOOR JANAHI, %15,50 pay ile RASHID NASSER R S AL-KAABI, %12,40 pay ile Cibuti'de faaliyet gösteren SABA AFRICAN BANK, %12,37 pay ile INVESTRADE COMPANY B.S.C. Investrade Bahreyn, Bahreyn merkezli bir şirket olup Bahreyn Merkez Bankası tarafından düzenlenen şeriat ilkelerine uygun olarak faaliyet gösteren mali kurumlar listesinde yer almaktadır. Geriye kalan %3,72 pay  HAKAN BEROOĞLU %0,62 oranındaki pay Bahreyn merkezli INTERNATIONAL TRADING&INVESTMENT CO. şirketine aittir. 


 

Investrade Portföy Yönetimi A.Ş.

SOSYAL MEDYA


Gelişmelerden haberdar olmak için bültenimize üye olun

Bu sitede yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.