Ücretler

Yönetim Ücreti : Portföy yönetiminde toplam portföy üzerinden günlük olarak hesaplanan yönetim ücreti aylık olarak tahsil edilmektedir.

Performans Ücreti : Yatırımcı ile birlikte belirlenen karşılaştırma ölçütü portföy performansının ölçümünde kullanılmaktadır. Karşılaştırma ücretinin üzerinde sağlanan getirinin belirlenmiş bir oranı performans ücreti olarak tahsil edilmektedir. Bu durum bireysel ve özel fonda yatırımcı ile olan anlaşmaya göre değişebilmektedir.

İşlem ücret ve komisyonları : Yatırımcının portföyünde gerçekleştirilen sermaye piyasası işlemleri nedeniyle ödenen işlem komisyonlarıdır. Investrade Portföy Yönetimi açısından portföylerde performansın arttırılması temel amaç niteliğindedir.

Investrade Portföy Yönetimi A.Ş.

SOSYAL MEDYA


Gelişmelerden haberdar olmak için bültenimize üye olun

Bu sitede yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.